Kategoriler
Araba Bilgisayar Bilim ve Teknik Eğlence Elektronik Ev Bahçe Finans Hobi İletişim Kadın Kim Kimdir Kültür ve Sanat Müzik Sağlık Seyahat Siyaset Spor Yaşam Yiyecek İçecek


invilon web hosting kampanyası

Peugeot 206 Modifiye hakkında faydalı bilgiler

Araba / Araba Aksesuarları
/Dosyalar/1036_peugeot-206-modifiye.jpg

206 modifiye yapılmaya değer bir araçtır. İmkânlar el verdiğince yapılan her türlü yenilik aracın görünümüne katkı sağlamaktadır. Ayacın yapısı nedeniyle müzik sistemlerini montajı kolay ve ses kalitesi oldukça iyidir.

206ların motor performansları uzun yolda ve şehir içinde gösterdiği verimle başarılı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Motor performansının yanında yol tutuşu iyileştirmek için süspansiyon yayları spor yay ile değiştirilmeli ve yere biraz daha yaklaştırılmalıdır. Egzoz sistemleri yenilenmeli performansı etkilemeyen susturucular takılmalıdır. Motordan dada iyi verim almak içinde spor hava filtresi kullanılmalıdır.

206lar için dış modifiyede neler yapılabilir onlara bakalım. Ön kısımda ön tampon değişimi tamponun yere yaklaştırılması ve görselliğin bozulmaması için plaka iptali yapılabilir. Plaka ön cam iç tarafına konulmaktadır. Ön farların komple spor far ile değişimi yada far içindeki sistemlerin, sisler dahil değişimi yapılabilir. Ön kaputun uzatılması ve logo iptali görüntü tamamlanması için diğer uygulanabilecek modifiyelerdir.

Yan kısımlara yapılabilecek body-kit uygulamalarındaki marspiyellerdir. Oldukça havalı görüntü sağlanabilir. Kapı kolları ve yan çıtalar değiştirebilir. Tavan folyo kaplama yapılabilir. Önemli olan yapılan işlerin birbirini tamamlamasıdır. Çamurluk genişletme ve lastik jant seçimi görüntünün en önemli kısmıdır. Jantların aracın görüntüsü üzerinde etkisi herkesin bildiği gibi önemlidir. Jantların renkli olarak seçimi (örneğin beyaz) afili bir görüntü oluşturur. Jantlar gibi lastik seçimi de 206ların görsellik ahengine katkı sağlar.

Aracın arka kısmı diğer araçların yanında sıra dışı bir görüntüye sahiptir. Bu özelliği iyi kullanmak gerekir. Arka tamponun değişimi ile çift egzoz çıkışın tamponun içinden olması yada tamponun altında kalması sağlanabilir. Arka stop lambalarının değiştirilmesi yada modifiye edilmesi sağlanabilir. Arka camın üzerine görselini tamamlayacak kanat uygulaması yapılabilir. Bu kanat bilindiği üzeri yüksek hızlarda yol tutuşa olumlu katkı sağlamaktadır. Egzozun dışarıda görülen kısmı görseliği hoş olmalıdır. Cam filimleri ve arka sileceğin hava tutulması diğer yapılabilecek modifiyelerdir. Modifiyenin sınırları 206lar için sınırsızdır.

İlginizi çekecek diğer makaleler
 • ABS Nedir, Nasıl Çalışır

 • Xenon Far Kiti alırken nelere dikkat etmeliyim

 • Arabaya Cam Filmi Taktırmak Yasalmıdır

 • Arabamızın aynaları niçin farklı gösteriyor

 • Peugeot 206 Modifiye

 • Artık Yağmur Damlaları Görüşünüzü Etkilemeyecek

 • Boya Koruma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Far Kitleri ve Neon Aydınlatma

 • Arabanız İçin Şık Aksesuarlar

 • Yağmur sensörü nedir ve nasıl çalışır

 • Yorum Yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir!
  Kaynak :
  Gösterim Sayısı : 5880
  Aldığı Puan : 5
  Puanlama yap :
  Eklenme Tarihi : : 25.02.2014
  Anahtar Kelimeler
  Reklamlar
  izmir web tasarım
  Kadın sitesi
  hemoroid doktoru izmir
  Yüklenme Zamanı : 0,6084011 seconds